• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Плекаємо творчість

ПЛЕКАЄМО ТВОРЧІСТЬ

Вас вітає вихователь з образотворчої діяльності Ярошинська Наталія Федорівна

Детальну інформацію можна знайти на персональному сайті Ярошинської Наталії:

wym-1604748300669

В дошкільному віці кожна дитина талановита. Дитинство особливо тим, що кожний малюк може спробувати стати винахідником, поетом, танцюристом, музикантом, співаком, художником.
Стати художником… Для дошкільнят за твердженням психологів потреба малювати не менш важлива за потребу харчуватися, рухатися, спілкуватися.
Але для розкриття здібностей треба поступово вести дитину від маленького до великого, від простого до складного, сформувати у малюка цілісне відношення до навколишнього світу, позитивне, чуйне відношення до людей, вміння бачити у звичайному незвичайне, дивуватися кожному дню, радіти спілкуванню з близькими, рідними,з людьми старшого покоління, однолітками та навчити творити.

Василь Сухомлинський підкреслював: "За своєю природою дитина - допитливий дослідник, серце якої чутливе до заклику творити красу. Витоки здібностей та дарувань - на кінчиках їхніх пальців. Від пальців йдуть найтонші струмочки, які живлять джерело творчої думки".

Чим будуть наповнені ці струмочки залежить від нас - дорослих, що спілкуються з дітьми. Чиста чи забруднена буде річечка дитячої творчості залежить від тих, хто справді любить дітей.

/Files/images/DSC_7540.NEF.jpg/Files/images/2017_novini/IMG_7049.JPGМайстер-клас "Кольори зими"

Кiлькiсть переглядiв: 433

Коментарi

 • людмила

  2015-11-23 17:49:57

  дитина малює залюбки, дякую......

 • Богдан

  2015-04-03 15:36:58

  вдячні за роботу з дітьми...