Музичні перлинки

Важливу роль у духовному становленні особистості відіграє музика. “Пізнання світу почуттів неможливе без розуміння й переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати музику і діставати насолоду від неї”, - писав В. Сухомлинський. Він же наголошував: “Без музики важко переконати людину, яка вступає в світ, у тому, що людина прекрасна, а це переконання , по суті , є основою емоційної, естетичної, моральної культури”.

Музика стимулює до творчої діяльності, сприяє формуванню пізнавальних та емоційно – мотиваційних функцій, розвитку творчого мислення, здібностей, комунікативності, а також позитивних якостей характеру: систематичності, працьовитості, наполегливості у досягненні мети. Музика є мовою серця, найніжніших почуттів, світу емоцій людини. Вона дає людині поштовх для внутрішнього переживання і уяви. Це внутрішнє відчуття та переживання викликає бажання передавати музику в дії, міміці, жестах, рухах, співі, грі, створювати нові художні образи.

Музика, особливо співи, поліпшують мову дітей. Співаючи , діти змушені протяжно вимовляти слова, що формує чітку вимову, сприяє правильному засвоєнню слів. Крім того, слова в пісні підпорядковані певному ритму, що також допомагає вимові важких звуків і складів.

Музика – могутнє джерело думки. Без музичного виховання неможливий повноцінний розумовий розвиток дитини. Першоджерелом музики є не тільки навколишній світ, а й сама людина, її духовність, мислення і мова. Музичний образ по-новому розкриває перед людьми особливості предметів і явищ дійсності. Увага дитини немовби зосереджується на предметах і явищах, які в новому світлі відкрила перед нею музика, і її думка малює яскраву картину, а ця картина проситься в слово. Дитина творить словом, черпаючи в навколишньому світі матеріал для нових уявлень і роздумів.


У дошкільному закладі працюють музичні керівники:

Скворцова Людмила Всеволодівна, педагогічний стаж - 36 років.

Рудько Леся Миколаївна, педагогічний стаж - 25 років.

Андрєєва Світлана Миколаївна, педагогічний стаж - 16 років./Files/images/2017_novini/IMG_6069.JPG/Files/images/2017_novini/IMG_6649.JPG/Files/images/novini/Веселі нотки 003.jpg/Files/images/novini/Зіронька березень 17 035.jpg/Files/images/novini/Ромашка КурочкаРяба 015.jpg

/Files/images/novini/Осінь Малинка 16 016.jpg/Files/images/novini/Осінь Ромашка16 014.jpg

/Files/images/Семінар 016.jpg/Files/images/IMG_1734.JPG/Files/images/грудень 2012 048.jpg/Files/images/novini/Копия Дзвоник 021.jpg/Files/images/novini/Копия Ягідка 007.jpg/Files/images/novini/Копия Зіронька 012.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi