Історія дошкільного закладу

У мальовничому містечку біля школи № 11 у лютому 1977 року відсвяткували початок цікавого та змістовного життя маленькі мешканці масиву Леваневського у затишних стінах дитячого комбінату ШИН та ГТВ № 34 «Чебурашка». Очолила заклад енергійна, ініціативна завідуюча Творогова Світлана Григорівна. Дітей віком від 1 року до 7 років зустріли педагоги у 14 групах.

Після Творогової С.Г. посаду завідувача закладу обіймала Співак Людмила Сергіївна (1986-1987). З 1987 року і по цей час керівником садочка є Вовкотруб Зоя Степанівна.

Різноманітні заняття, ігри, прогулянки, екскурсії наповнювали життя малят, але найбільшу насолоду вони отримували під час навчання плаванню в басейні. Інструктор з фізкультури Болкуневич Галина Семенівна загартовувала, навчала поводженню у воді дошкільників, які до випуску з садочка вміли плавати та пірнати. З 1984 року по теперішній час посаду інструктора з фізкультури обіймає Сукач Галина Іванівна, спеціаліст першої категорії.

У 1990 році у дітей з’явилась можливість займатися у додатково обладнаному спортивному залі.

З 1 січня 1995 року дошкільний заклад перейшов у підпорядкування управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

З 2001 року з дітьми працює кваліфікований практичний психолог Брюхарєва О.Л.

У 2008 році у садочку створені дві групи для дітей з вадами мовлення, в яких працюють справжні майстри своєї справи - вчителі-логопеди Вдовиченко Г.П. та Циганок О.В.

У 2020 створена студія художньої діяльності "Райдуга". Керівником студії є вихователь Ярошинська Н.Ф.

З вересня 2020 року у закладі відкрито ще одну групу для дітей з порушенням мовлення та одну інклюзивну групу для дітей з особливими освітніми потребами

У 2021 році організовується ресурсна кімната для корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi