• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Галерея добрих справ

Галерея добрих справ

Ремонт спортивного залу

Завдяки спонсорській допомозі депутата міської ради Даліби О.А. зроблено капітальний ремонт підлоги спортивного залу.

/Files/images/2017_novini/IMG_6990.JPG/Files/images/2017_novini/IMG_7353.JPG/Files/images/2018_novini/IMG_8327.JPG

"Сенс життя - діти"

Батьківська громада, вихованці та адміністрація закладу щиро дякують матері Яненко Вікторії, Галині Олексіївні, (група «Вишенька») за безкоштовне забезпечення закладу піском для ігор дітей.

/Files/images/novini/Фантазії з піску 013.jpg

Спогади про щасливе дитинство формують дорослі. Батьки групи «Малинка», згуртовані родиною Смага – Володимиром Ярославовичем та Крістіною Володимирівною – зробили казково-веселою прогулянкову альтанку. Капітально відремонтовані дах та підлога вже не загрожують життю та здоров’ю дітей.

Обладнання альтанки сяє різними барвами та запрошує в гості друзів. На створеній із коліс клумбі квітнуть чорнобривці, а в пісочницях (їх аж дві) народжуються чудові споруди та архітектурні композиції.

В групі діток чекав подарунок – нові стільці, які відповідають зросту, зручні, легкі.

Благодійна організація «Благодійний фонд «ЧЕБУРАШКА 34» дякує родині «Малинок» та бажає подальших успіхів діткам та батькам.

/Files/images/malinka/Малинка 005.jpg/Files/images/malinka/Малинка 009.jpg/Files/images/malinka/Малинка 018.jpg/Files/images/malinka/Малинка 030.jpg/Files/images/malinka/Малинка 065.jpg/Files/images/malinka/Малинка 045.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 518

Коментарi