Історія дошкільного закладу

У мальовничому містечку біля школи № 11 у лютому 1977 року відсвяткували початок цікавого та змістовного життя маленькі мешканці масиву Леваневського у затишних стінах дитячого комбінату ШИН та ГТВ № 34 «Чебурашка». Очолила заклад енергійна, ініціативна завідуюча Творогова Світлана Григорівна. Дітей віком від 1 року до 7 років зустріли педагоги у 14 групах.

Після Творогової С.Г. посаду завідувача закладу обіймала Співак Людмила Сергіївна (1986-1987). З 1987 року і по цей час керівником садочка є Вовкотруб Зоя Степанівна. Вихователями-методистами працювали Білоножко Олена Михайлівна, Ямкова Людмила Іванівна. З 2007 року - Стаховська Лідія Михайлівна.

Різноманітні заняття, ігри, прогулянки, екскурсії наповнювали життя малят, але найбільшу насолоду вони отримували під час навчання плаванню в басейні. Інструктор з фізкультури Болкуневич Галина Семенівна загартовувала, навчала поводженню у воді дошкільників, які до випуску з садочка вміли плавати та пірнати. З 1984 року по теперішній час посаду інструктора з фізкультури обіймає Сукач Галина Іванівна, спеціаліст вищої категорії.

У 1990 році у дітей з’явилась можливість займатися у додатково обладнаному спортивному залі. Зараз фізкультурною роботою займається вихователь Трущенко Лілія Павлівна

З 1 січня 1995 року дошкільний заклад перейшов у підпорядкування управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

З 2001 року з дітьми працює кваліфікований практичний психолог Брюхарєва Оксана Леонідівна.

У 2008 році у садочку створені дві групи для дітей з вадами мовлення, в яких працюють справжні майстри своєї справи - вчителі-логопеди Вдовиченко Г.П. та Циганок О.В.

У 2020 створена студія художньої діяльності "Райдуга". Керівником студії є вихователь Ярошинська Наталія Федорівна.

З вересня 2021 року у закладі відкрито ще 2 групи для дітей з порушенням мовлення, в яких працюють вчителі-логопеди Борщевська Т.Ю. та Кондратьєва О.О.

У 2020 році організовано інклюзивне навчання для дітей, які цього потребують. Зараз працюють 4 інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами, до штату введені посади асистентів вихователя.

У 2021 році обладнується ресурсна кімната для корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

27 вересня 2022 року рішенням Білоцерківської міської ради заклад перейменовано на Білоцерківський заклад дошкільної освіти № 34 «Віночок» Білоцерківської міської ради Київської області

Кiлькiсть переглядiв: 262

Коментарi